מטפלים בכמה מבעיות הבריאות הגדולות של העולם

ב-AbbVie, יש לנו את המומחיות והמבנה של חברת תרופות מובילה, ואת המיקוד והתשוקה של חברה יוזמת וחדשנית. התוצאה היא נדירה בנוף של הטיפול הרפואי הקיים – חברה שיש לה את היכולת לגלות ולהגיע לכל פינות העולם עם אופציות טיפוליות שיכולות לשפר את החיים של אנשים.

המסירות שלנו עוזרת לחולים

חדשנות מהווה את הבסיס של AbbVie, בהיותה חברת ביופרמצבטיקה עולמית. אנו מתמקדים בפיתוח תרופות שיכולות להציע שיפור קליני משמעותי, לספק יתרון ניתן-למדידה לחולים וחסכון כלכלי – במיוחד במקומות בהם הוא נחוץ במיוחד – למשל צהבת C, מדעי המוח, מערכת החיסון, אונקולוגיה, מחלות כלייה כרוניות ובריאות האשה.

מוצאים דרכים טובות יותר לעזור למטופלים

AbbVie החלה בתור חברת התרופות המובילה Abbott, אשר נוסדה בשנת 1888 ע”י הרופא ד”ר וואלאס אבוט משיקגו. מאז, Abbott התפתחה והפכה לספק שירותי רפואה מוביל גלובאלי, אשר מספק מוצרים תרופתיים, תזונתיים, דיאגנוסטיים ורפואיים לאנשים ביותר מ-150 מדינות.

התחלה חדשה

ב-1 בינואר 2013, AbbVie נוסדה בתור חברת ביופארמה המתמקדת בטיפול בכמה מאתגרי הבריאות הגדולים של העולם. ל-AbbVie יש את היציבות, המשאבים, הניסיון והתשוקה לגלות, לפתח ולהביא לשוק מדע פורץ דרך על מנת לפתור את בעיות הבריאות הגדולות שהעולם ניצב בפניהן, היום ומחר. ועם מסירות ומחוייבות אישית, אנו מסוגלים לספק שירותים שעוזרים למטופלים מעבר לתרופות. אנחנו נוקטים בגישה אישית על מנת לעזור לאנשים לחיות חיים טובים יותר.