טקדה חותרת לשיפור בריאותם של אנשים ברחבי העולם, באמצעות הובלת חדשנות בתחום הרפואה.

טקדה היא חברה גלובלית, מבוססת-מחקר, השמה דגש עיקרי על תרופות. כחברת התרופות הגדולה ביפן ואחת המובילות העולמיות בתעשייה, טקדה מחויבת לשאוף לשיפור בריאותם של אנשים ברחבי העולם באמצעות הובלת חדשנות ברפואה. באמצעות רכישה ומיזוג של חברות כמו Millennium Pharmaceuticals ו-Nycomed, טקדה מסוגלת כיום להעמיק את הידע וההתמקצעות שלה במגוון רחב יותר של תחומים ובפריסה בינלאומית נרחבת ומקיפה יותר. תחומי פעילות החברה הגלובלית כוללים רפואת לב וכלי דם, מחלות מטבוליות, אונקולוגיה, מערכת הנשימה ואימונולוגיה, מערכת העצבים המרכזית, רפואה כללית, וחיסונים.

חברת טקדה הגלובלית – טקדה  בע”מ  – הממוקמת באוסקה, יפן (Takeda Pharmaceutical Company Limited), החליטה בשנת 2014 לפתוח נציגות בישראל. חברת טקדה ישראל בע”מ, הממוקמת בפתח-תקוה, הינה זרוע השיווק והמכירה של חברת התרופות הגלובלית.

אריה קרמר הינו המנכ”ל המייסד של הסניף הישראלי, המונה כיום כ-50 עובדים במגוון רחב של תפקידים ותחומי אחריות.

החזון שלנו בטקדה ישראל, הינו להביא לישראל את הטיפולים הטובים והחדשניים ביותר המפותחים ומיוצרים כיום על ידי החברה הגלובלית, לרווחת כלל המטופלים שאנחנו יכולים לסייע להם.

טקדה ישראל שמה לעצמה כיעד ליצור כלים ושירותים תומכים עבור מטופליה; אנו מאמינים כי שירות איכותי הינו חלק אינטגרלי מהמוצרים שאנו מציעים.

אנו קמים כל בוקר בתחושה של שליחות ובתקוה שעבודתנו תורמת לאנשים רבים בישראל.