חברת אלפאמדיקס בע”מ עוסקת בתחום האסתטיקה הרפואית.

החברה הוקמה בשנת 2009 ע”י אילן כרבאסי, מנכ”ל החברה ואורית קאופמן, סמנכ”לית החברה. שניהם בעלי ידע וניסיון מוכח בשיווק מוצרים בתחום האסתטיקה הרפואית בארץ ובעולם.

החברה הציבה לה מטרה להוביל את שוק האסתטיקה הרפואית בישראל, תוך מתן דגש על איכות המוצרים, מקצוענות במתן שירות ללקוחותיה ואמינות בעסקים.

חברת אלפאמדיקס מייצגת את מיטב המותגים העולמיים בתחום האסתטיקה,  לרבות – חומרי מילוי, מוצרי קוסמטיקה רפואית ומכשור רפואי, הכולל את הטכנולוגיות המתקדמות בעולם. סל המוצרים הרחב נותן מענה מושלם לכל סוגי הטיפול הקיימים כיום בשוק.

חברת אלפאמדיקס הינה היבואנית הבלעדית של סדרת המוצרים BELOTERORADIESSE ו- Ultherapy של חברת MERZ מגרמניה, מכשור לאסתטיקה רפואית מבית VioraLumenis ו- Pollogen ומחטים של חברת TSK.

לחברת אלפאמדיקס חברה אחות – אומגהמדיקס – לשיווק בלעדי של סדרת מוצרי Stylage ו- Desirial מבית VIVACY צרפת, קנולות של חברת SoftFil  ומוצרי הקוסמטיקה של החברות Dermaceutic ו- Oxygenetix.

החברה נותנת שירות, הדרכה וליווי מקצועי למרפאות וקליניקות ברחבי הארץ אשר מעניקות טיפולים לרבבות מטופלים מדי שנה.

חברת אלפמדיקס מתחייבת לעמוד בדרישות  ISO 9001 ולשמור על ניהול איכות השירות. ניהול האיכות מהווה חלק אינטגרלי מתרבות החברה בכל תחומי עיסוקיה וכולל: ביצוע העבודה בצורה המיטבית תוך תכנון, בקרה, פעילות מתקנת לשיפור מתמיד והבטחת איכות השירות, כל זאת בשילוב מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר ושמירה על שביעות רצון לקוחותיה.